Dragan Barlov, škola šaha u Beogradu i Srbiji, odlične cene, najbolji šahovski instruktor

Instruktor | Dragan Barlov

Škola šaha | Šahovski Velemajstor | Dragan Barlov

Dragan Barlov

Velemajstor

Rođen je 30. januara 1957. godine u Kragujevcu, Srbiji. Osvojio je juniorsko prvenstvo Srbije i Jugoslavije 1974. Nakon osvajanja jugoslovenskog prvenstva 1986. godine, dodeljena mu je titula Velemajstora i postao je član nacionalne olimpijske šahovske reprezentacije koja je predstavljala Jugoslaviju na olimpijadama u Dubaiju 1986. i Novom Sadu 1990., kao i na Ekipno evropsko prvenstvo u Haifi 1988, gde je osvojio timsku srebrnu medalju.

Bio je pobednik mnogih međunarodnih šahovskih turnira, uključujući osvajanje ili deljenje prvog mesta u Hallsbergu, Caorleu, Cirihu, Nirnbergu, Beču, Bielu, Sočiju, Berlinu, Njujorku, Las Palmasu itd. Napisao je i sledeće knjige na engleskom i Španskom jeziku:

• “Dynamic Play In The World Champions' Masterpieces: I think about chess dynamics, therefore I am!”
  • “Pawns, Time and Space in Modern Chess”
  • “Las charlas de ajedrez”
  • “Disculpen las aperturas... Los finales son fundamentales. Primera parte - Peones y piezas menores”
  • “Disculpen las aperturas... Los finales son fundamentales. Segunda parte - Piezas pesadas”

Jezici koje koristi za držanje časova i korespodenciju: srpski, španski - napredni nivo, engleski - napredni nivo, ruski - napredni nivo.

Odaberite odgovarajući tip kursa:

Royal kids
Deca od 5-7 godina Deca od 8-10 godina Deca od 10-12 godina Prijavite se
Royal teens
Deca od 13-15 godina Deca od 16–19 godina Prijavite se
Royal beginners
Punoletni amateri koji žele savladati šah Prijavite se
Royal Intermediate
Punoletni amateri sa rejtingom od 1400-1800 Punoletni amateri sa rejtingom od 1800-2200 Prijavite se
Royal Master
Vrhunski amateri sa rejtingom od 2200-2400 Prijavite se
Royal Pro
Šahisti sa titulom međunarodnog majstora ili velemajstora Prijavite se

Škola šaha | Kako funkcioniše obuka?

Škola šaha i šahovski kursevi se odvijaju isključivo online putem, što polaznicima omogućava da iz komfora doma prate lekcije naših šahovskih instruktora. Royal Chess Coaching Academy instruktori tokom obuke koriste uhodane i brze šahovske platforme (Chess.com / ChessBase / Lichess / ChessKid), a sama video komunikacija sa polaznicima je interaktivna i vrši se putem Skype-a, Zoom-a i Teams-a.

Online prijava

Prijava polaznika šahovskih kurseva se vrši telefonskim ili online putem

Mi pronalazimo instruktora

Na osnovu analize, mi pronalazimo adekvatnog šahovskog instruktora