Cene kurseva šaha, škola šaha u Beogradu i Srbiji, odlična cena, najbolji šahovski instruktori, povoljne cene po času

Škola šaha | Cene

Royal Kids od 25-40€/h

Instruktori

Naši instruktori šaha su provereni šahovski Velemajstori, FIDE i Internacionalni Majstori, šampioni, šahovski reprezentativci, pobednici na mnogim međunarodnim turnirima, igrači u raznim evropskim klubovima, pisci knjiga o šahu, višegodišnji treneri i instruktori i po tome se razlikujemo od svih drugih škola šaha na Balkanu.

Opis

Kurs je namenjen deci uzrasta 5-7 godina i 8 -10 godina. U izuzetno retkim situacijama prihvatamo da radimo i sa decom mlađom od 5 godina.

Časove držimo isključivo onlajn putem koristeći opšte poznate onlajn platforme kao što su Zoom, Skype, Chess.com, ChessBase i Lichess.

Opcije plaćanja

Plaćanje možete da izvršite preko računa u srpskim dinarima (rsd), preko računa u devizama (SWIFT-a ili IBAN devizno plaćanje), ili preko RIA-a i Western Union-a. Za plaćanje 15+ časova unapred dajemo popust od 10%

Provizija koja nastaje prilikom bilo koje vrsta plaćanja, a koja može biti od 2-4% od ukupnog iznosa, nije uračunata u cenu časa šaha i svaki učenik je dužan da je pokrije.

Minimalni broj časova koje učenik može da rezerviše i uplati unapred je deset. Mi smo potpuno fleksibilni što se tiče termina za časove šaha. Časove držimo svakog dana u nedelji. Svaki dogovoreni čas šaha sa našim instruktorima može se promeniti najkasnije 24 sata pre samog termina.

Zakažite probni čas

Zakazivanje besplatnog probnog časa je obavezno za svakog potencijalnog učenika (studenta). Probni čas traje od 15 do 30 minuta i on nam pomaže da odredimo sa kojim učenicima možemo da ostvarimo željene rezultate i ciljeve. Takođe, evaluacija koju obavljamo na probnom času omogućava uvid u nivo posvećenosti, pažnje i strpljenja kandidata. Nažalost, ne možemo da prihvatimo rad sa svim učenicima ili studentima, ako procenimo da se sa njima ne mogu ostvariti željeni rezultati.

Royal Teens od 25-40€/h

Opis

Kurs je namenjen tinejdžerima amaterima koji žele da unaprede svoju igru. Ovaj kurs je pogodan za tinejdžere koji umeju dobro da računaju poteze, ali im nedostaje važna karika za prelaz na viši nivo u vidu pravilnog strateško-pozicionog razmišljanja.

Royal Beginners od 25-40€/h

Opis

Kurs je namenjen svim punoletnim polaznicima, amaterima i ljubiteljima šaha koji žele da nauče igranje šaha, s manje ili više ambicija. Namenjen je i radno aktivnim građanima i penzionerima i amaterima.

Royal Intermediate od 40-50 €/h

Opis

Kurs je namenjen takmičarskim amaterima i klupskim igračima koji žele poboljšati svoju igru i kvalitetnije uživati u svojim potezima za šahovskom tablom (amateri s nižim rejtingom od 1400-1800 i 1800-2200).

Royal Master od 60-70 €/h

Opis

Kurs je namenjen (trening časovi) vrhunskim amaterima rejtinga 2200-2400. Kandidatu se predlaže jasan put kojim može stići najpre do titule FIDE majstora, zatim Internacionalnog majstora i na kraju Velemajstora.

Royal Pro od 75-85 €/h

Opis

Kurs je namenjen (trening časovi) profesionalnim šahistima rejtinga od 2400 na više. Na osnovu uvida u dosadašnje partije šaha, kandidatu se predlažu oblasti i način rada (pojedine varijante u otvaranju, tip završnica i sl).