Škola šaha u Srbiji i Beogradu

Škola šaha | Blog

Škola šaha Vršac | Kako se igra šah

Kako se igra šah? 07.06.2021

Oduvek ste želeli da znate kako se igra šah? Vaša deca takođe žele da nauče igrati šah? Na pravom ste mestu - dobro došli u Royal Chess Coaching Academy.

Svetski prvaci | Škola šaha

Svetski šahovski šampion Wilhem Steinitz 19.05.2021

Prvi svetski šahovski šampion je bio Wilhem Steinitz, u svet šaha je ušao već u detinjstvu kada je vladala šahovska romantika ali se počeo baviti njime 1858 godine dolaskom u Beč.

Razlozi za igranje šaha | Škola šaha

Razlozi za igranje šaha 14.04.2021

Uveliko je dokazano u svetu da se umna inteligencija bolje razvija kod dece koja igraju šah nego kod dece koja se ne bave tim originalnim i sve popularnijim sportom.

Rent a car Beograd | Škola šaha Srbija

Rent a car Beograd 02.03.2021

Rent a car Beograd - tražili ste ove ključne reči u Google-u jer želite da rentirate pouzdan automobil u Beogradu? Nema sumnje, na pravom ste mestu.

Škola šaha | Pozicioniranje web sajta i SEO

Pozicioniranje web sajta i SEO 28.02.2021

Želite da web sajt vaše online škole bude na prvoj poziciji organske pretrage na Google.rs, ali ne znate kako? Na pravom ste mestu, jer je naša agencija Studio 77 do sada to uradila nekoliko stotina puta.

Rent a car Novi Sad, Niš i Kraljevo 03.02.2021

Rent a car Novi Sad, Niš ili Kraljevo - tražili ste ove ključne reči u Google-u jer želite da rentirate pouzdan automobil u Kraljevu, nišu ili Novom Sadu? Nema sumnje, na pravom ste mestu.