Gagi, škola šaha u Beogradu i Srbiji, odlične cene, najbolji šahovski instruktor

Instruktor šaha | Gagi

Škola šaha | Šahovski Velemajstor | Gagi

Gagi

Velemajstor

Rođen je 1957. godine. Osvojio je juniorsko prvenstvo države. Nakon osvajanja državnog prvenstva 1986. godine, dodeljena mu je titula Velemajstora. Iste godine postaje član nacionalne olimpijske šahovske reprezentacije koja je predstavljala državu na više olimpijada u svetu. Osvojio je srebrnu medalju na ekipnom evropskom prvenstvu.

Bio je pobednik na mnogim međunarodnim šahovskih turnirima. Napisao je više knjiga o šahu na engleskom i Španskom jeziku.

Jezici koje koristi za držanje časova i korespodenciju: srpski, španski - napredni nivo, engleski - napredni nivo, ruski - napredni nivo.

Odaberite odgovarajući tip kursa

Deca od 5-7 godina Deca od 8-10 godina Deca od 10-12 godina
Deca od 13-15 godina Deca od 16–19 godina
Punoletni amateri koji žele savladati šah