Rene, škola šaha u Beogradu i Srbiji, odlične cene, najbolji šahovski instruktori

Instruktor šaha | Rene

Škola šaha | Ženski FIDE majstor Rene

Rene

Ženski FIDE majstor

Rođena je 1967. godine. Diplomirani je pravnik i šahovski FIDE majstor sa osvojenom prvom normom za titulu Internacionalnog majstora. Od 2003. do 2018. godine radila kao predavač u osnovnog školi gde je držala izborni predmet šah. Blizu dvadeset godina radi na šahovskom usavršavanju najmlađih šahovskih polaznika. Aktivna šahistkinja, članica kluba i redovna učesnica Prve lige države za žene.

Odaberite odgovarajući tip kursa

Deca od 5-7 godina Deca od 8-10 godina Deca od 10-12 godina
Deca od 13-15 godina Deca od 16–19 godina
Punoletni amateri koji žele savladati šah