Branko Tadić, škola šaha u Beogradu i Srbiji, odlične cene, najbolji šahovski instruktori

Chess Lessons | Sign In Ulogujte se Chess Lessons | Sign Up Registrujte se

Instruktor | Branko Tadić

Škola šaha | Šahovski Velemajstor | Branko Tadić

Branko Tadić

Velemajstor

Rođen je 4. oktobra 1973. godine u Beogradu. Njegova ljubav prema igri nastala je iz svakodnevnog gledanja njegovog oca kako igra šah sa prijateljima. Od pojedinačnih rezultata izdvaja se prvo mesto Otvorenog prvenstva Srbije 2006. godine, a među ekipnim prvo mesto u Prvoj ligi Srbije 2010. i Kupa Srbije 2011. godine sa ekipom šahovskog kluba „Smederevo“.

Titulu velemajstora osvojio je 2010. Trenersku karijeru je započeo 2001. godine, a od 2014. je jedan od selektora Kadetske reprezentacije Srbije. Kao trener doprineo je brojnim uspesima svojih učenika, a danas se klub takmiči na ekipnom nivou u Kvalitetnoj ligi Beograda (treća liga Srbije).

Trenirao je Miloša Stankovića, međunarodnog šahovskog majstora i kadetskog šampiona Srbije, Aleksandra Inđića, velemajstora, omladinskog šampiona Srbije, seniorskog šampiona Srbije i reprezentativca Srbije. Trenirao je i Bogdana Nonkovića, državnog majstora i kadetskog i omladinskog prvaka Srbije, Lazara Lekića, kadetskog i omladinskog prvaka Crne Gore, kao i kadetske šampione Srbije Lazara Radusinovića, Aleksandra Markovića, Nenada Todorovića, Mladena Rajkovića, Mihajla Radovanovića, Stefana Tadić, i Ana Tadić.

Nosilac je najviše trenerske titule u oblasti šaha FST, („FIDE Senior Coach“). Selektor seniorske reprezentacije Srbije 2017.

Glavni je i odgovorni urednik prestižnog „Šahovskog informatora” i autor i koautor više knjiga i informatora na istu temu, među kojima su:

1. "Enciklopedija šahovskih kombinacija"
  2. „Enciklopedija šahovskih minijatura“ i
  3. „Enciklopedija šahovskih otvaranja”.

Odaberite odgovarajući tip kursa:

Royal Kids
Deca od 5-7 godina Deca od 8-10 godina Deca od 10-12 godina Prijavite se
Royal Teens
Deca od 13-15 godina Deca od 16–19 godina Prijavite se
Royal Beginners
Punoletni amateri koji žele savladati šah Prijavite se
Royal Intermediate
Punoletni amateri sa rejtingom od 1400-1800 Punoletni amateri sa rejtingom od 1800-2200 Prijavite se
Royal Master
Vrhunski amateri sa rejtingom od 2200-2400 Prijavite se
Royal Pro
Šahisti sa titulom međunarodnog majstora ili velemajstora Prijavite se

Škola šaha | Kako funkcioniše obuka?

Škola šaha i šahovski kursevi se odvijaju isključivo online putem, što polaznicima omogućava da iz komfora doma prate lekcije naših šahovskih instruktora. Royal Chess Coaching Academy instruktori tokom obuke koriste uhodane i brze šahovske platforme (Chess.com / ChessBase / Lichess / ChessKid), a sama video komunikacija sa polaznicima je interaktivna i vrši se putem Skype-a, Zoom-a i Teams-a.

Online prijava

Prijava polaznika šahovskih kurseva se vrši telefonskim ili online putem

Mi pronalazimo instruktora

Na osnovu analize, mi pronalazimo adekvatnog šahovskog instruktora