Škola šaha u Srbiji i Beogradu

Instruktor | Brian Dinter

Brian Dinter

Nacionalni majstor

Osnivač i manadžer Royal akademije. Nacionalni engleski majstor. Punu deceniju vršio je dužnost izvršnog potpredsednika šahovskog kluba Rijeka. Bio je organizator i direktor raznih šahovskih turnira kao i menadžer i savetnik kako amaterskih tako i profesionalnih šahista.

Njegova bogata biografija obuhvata pravnu diplomu u Hrvatskoj i Italiji, Master diplomu didaktike italijanskog jezika u Veneciji, doktorat iz metafizike, biznis menadžment iskustvo u večem delu Evrope, autorstvo niza knjiga iz područja popularne psihologije, novelistike, putopisa i didaktike. Putovao je širom sveta i živeo u Hrvatskoj, Srbiji i Engleskoj. Bio je i promoter i organizator niza humanitarnih akcija poput Šahovske simultanke sa poznatim ličnostima 2000.g. u Opatiji. Učitelj je engleskog i italijanskog jezika koje često koristi u šahovskim treninzima prema želji polaznika.

Šah je njegova životna strast i danas je njemu, u ulozi organizatora i trenera, kompletno posvećen s namerom da od Royal akademije stvori najrespektabilniju šahovsku akademiju u Evropi.

Odaberite odgovarajući tip kursa:

Royal kids
Deca od 5-7 godina Deca od 8-10 godina Deca od 10-12 godina Prijavite se
Royal teens
Deca od 13-15 godina Deca od 16–19 godina Prijavite se
Royal beginners
Punoletni amateri koji žele savladati šah Prijavite se
Royal club players
Punoletni amateri sa rejtingom od 1400-1800 Punoletni amateri sa rejtingom od 1800-2200 Prijavite se
Royal master
Vrhunski amateri sa rejtingom od 2200-2400 Prijavite se
Royal pro
Šahisti sa titulom međunarodnog majstora ili velemajstora Prijavite se

Škola šaha | Kako funkcioniše obuka?

Škola šaha i šahovski kursevi se odvijaju isključivo online putem, što polaznicima omogućava da iz komfora doma prate lekcije naših šahovskih instruktora. Royal Chess Coaching Academy instruktori tokom obuke koriste uhodane i brze šahovske platforme (Chess.com / ChessBase / Lichess / ChessKid), a sama video komunikacija sa polaznicima je interaktivna i vrši se putem Skype-a, Zoom-a i Teams-a.

Online prijava

Prijava polaznika šahovskih kurseva se vrši isključivo vrši online putem

Mi pronalazimo instruktora

Na osnovu analize, mi pronalazimo adekvatnog šahovskog instruktora